Wynajem nieruchomości

PÓŁNOCNA 1/3

Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o. o. informuje o  możliwości wynajmu lokali mieszkalnychużytkowych w kamienicy przy ulicy Północnej 1/3 w Łodzi.

Odrestaurowana kamienica przy ulicy Północnej 1/3 w Łodzi położona jest w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Manufaktury, Placu Wolności oraz Parku Staromiejskiego. Nieruchomość jest własnością Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej sp. z o.o.

Kamienica to przykład historycznego budynku wpisującego się w życie współczesnego i nowoczesnego postfabrycznego miasta.

Oferowane do najmu lokale są gruntownie odnowione, przestronne i widne, wyposażone w pomieszczenia socjalne. Ciepło zapewniane jest z miejskiej sieci ciepłowniczej. Każdy lokal wyposażony jest w licznik ciepłej i zimniej wody oraz licznik zużycia energii cieplnej – najemca płaci tylko za realnie zużytą energię.

 

OGRODOWA 24

Nieruchomość zlokalizowana u zbiegu ulic Ogrodowej i Gdańskiej wpisuje się swym charakterem w tradycję fabrycznej Łodzi. Składa się z 4 kondygnacji, w centralnej części każdego z dwóch skrzydeł obiektu znajduje się prześwit bramowy.

Istotnym atutem jest atrakcyjna lokalizacja – nieruchomość położona jest w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Manufaktury, vis-à-vis hotelu Andel’s. W pobliżu znajdzie się przystanek kolejowego tunelu średnicowego, który połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska.

W latach 2019-2022 planowane jest opracowanie dokumentacji projektowej i realizacja inwestycji, w ramach której zostanie zrealizowana przebudowa istniejących budynków wraz z wykonaniem nowego zagospodarowania terenu. 

Budynki będą miały przeznaczenie usługowe, biurowe oraz mieszkaniowe. Dodatkowo planuje się utworzenie hostelu uzupełniającego obecną ofertę hotelową w tym kwartale miasta.

 

ZIELONA 6

Kamienica fabrykancka przy ul. Zielonej 6 w Łodzi położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej, w jej zabytkowej i reprezentacyjnej części. W pobliżu kamienicy planowany jest przystanek tunelu średnicowego łączącego Łódź Fabryczną z Łodzią Kaliską.

Budynek po przebudowie i remoncie, zaplanowanymi do realizacji na lata 2019-2021, będzie docelowo oferował powierzchnie biurowe od 30 do 40 m². Zabytkowa bryła połączy historyczne wnętrza ze współczesną funkcjonalnością.

 


Pobierz PDF

Kontakt

ŁSI


Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Piotrkowska 190
90 – 368 Łódź

NIP: 725-19-06-517
REGON: 100077301
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział
KRS: 0000243066

WYSOKOŚĆ KAPITAŁU ZAKŁADOWEGO: 1 035 100 000,00 ZŁ

tel.: +48 42 66 49 100
fax: +48 42 66 49 102

e-mail: sekretariat@lsi.net.pl